www.SzambaRadom.pl

SZAMBA RADOM

Szamba betonowe od producenta Radom i okolice - tel. 727 905 784

Szamba betonowe Przysucha, Przytyk, Zakrzew, Wolanów, Kowala - producent


W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo bardzo wysokiej jakości szamba betonowe. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością. Są też niezwykle szczelne. Jest to zasługą faktu, że do ich tworzenia używamy wyłącznie wysokiej jakości betonu, który jest zagęszczony klasą B-20 do B-30. Właśnie to sprawia, że szczelność oferowanych przez nas zbiorników jest bardzo wysoka. Zdajemy sobie sprawę, że właśnie tego w pierwszej kolejności oczekuje się od przydomowego szamba. Dodatkowo więc wzmacniamy nasze produkty specjalną warstwą ochronną. To ona niweluje działanie różnych czynników zewnętrznych, w tym także skutki wszelkich mechanicznych uszkodzeń. To wszystko sprawia, że oferowane przez nas szamba betonowe zyskują uznanie coraz większej grupy zadowolonych klientów..

       Szamba betonowe Przysucha, Przytyk, Zakrzew, Wolanów, Kowala - producent       Szamba betonowe Przysucha, Przytyk, Zakrzew, Wolanów, Kowala - producent       Szamba betonowe Przysucha, Przytyk, Zakrzew, Wolanów, Kowala - producent 

Na potwierdzenie tego, że nasze produkty są najwyższej jakości możemy pochwalić się tym, iż wszystkie one posiadają specjalną aprobatę techniczną o numerze AT-15-9112 wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Oczywiście produkowane przez nas bezodpływowe zbiorniki na ścieki posiadają także projekty techniczno-budowlane.

Szamba betonowe, jakie Państwu oferujemy, mają różne wymiary i różną pojemność. Ważne jest więc, aby odpowiednio określić swoje potrzeby, by wybrać odpowiednie dla nich szambo. Oczywiście nasi specjaliści służą tutaj profesjonalną pomocą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu optymalne rozwiązania. Nasza firma oferuje także transport i montaż zakupionych u nas zbiorników.